Produktový rad KG Systém ®

Kanalizačný systém z nemäkčeného polyvinylchloridu, kruhovej tuhosti SN 4 a SN8, vyrábaný v súlade s ČSN EN 1401-1 a STN EN 13 476 - 2. Kanalizačný systém pre zvodová potrubia pod budovami, kanalizačné prípojky a stokovej siete s výškou krytia až 8m.

image

TrioRecyclableCircular strength60deg

VYSOKÁ PEVNOSŤ, dlhodobá stabilita

Jedinečná technológia koextrúzie je základom výroby inovovaných rúr KG-Systém (PVC) ® umožňuje vytvoriť produkt so stenou, ktorá sa svojou štruktúrou podobá štruktúre veľkých kostí, tak, ako ich poznáme z živočíšnej ríše.

ŽIVOTNOSŤ AŽ 100 ROKOV, CHEMICKÁ ODOLNOSŤ, VÝBORNÉ HYDRAULICKÉ VLASTNOSTI

KG-Systém (PVC) ® je založený na báze nemäkčeného polyvinylchloridu (PVC-U). Výsledkom sú kanalizačné rúry a tvarovky s dokonale hladkou vnútornou stenou, odolnou proti abrázii, húževnatú vonkajšou vrstvou, ktorá odoláva všetkým materiálom, bežne používaným pre obsyp potrubia a pružným jadrom, schopným odolávať zemným aj kolesovým tlakom.

100% TESNOSŤ SPOJOV, SPOJ nezarastá KORENE

Tesnosť spojov je zaistená jazýčkovými tesniacimi elementy, vyrobenými z odolných kaučukov, ktoré sú umiestnené v drážke hrdla rúrky. Tesnosť je zachovaná takisto aj pri deformácii alebo vychýlení rúrky.

ZOSILNENÁ STENA = VYŠŠÍ BEZPEČNOSŤ

Rúry a tvarovky KG-Systém (PVC) ® sú vyrábané v súlade s platnými európskymi normami EN 1401-1 a STN EN 13 476 - 2, ktoré stanovujú vyššiu silu steny, než v minulosti používaná DIN 19534.

Širokú oblasť použitia, JEDNODUCHÁ INŠPEKCIE

KG-Systém (PVC) ® je kompletný systém s širokým výberom prvkov - trubky kruhové tuhosti SN 4 a SN 8, umožňujúci dodatočné vkladanie prvkov a možnosť napojenia na ďalšie systémy (napr. Revízne šachty).

RÝCHLA MONTÁŽ, JEDNODUCHÁ POKLÁDKA

Vzhľadom k nízkej hmotnosti systému je zaistená ľahká manipulácia, dokonca aj s rúrami s dĺžkou 5 m. Spájanie rúrok je veľmi jednoduché vzhľadom k hrdlu s tesniacim elementom. Samotných spojov je menej ako tomu bolo u predchádzajúcich prvkov z ťažkých materiálov.

Technická podpora

Kontaktuj nás
  • - Ing. Vojtěch Dědic
  • - od 7:00 do 18:00
  • - +420 565 777 112
  • - +420 725 960 761
  • - servis@ostendorf-osma.cz