Produktový rad HT Systém plus ®

Odpadné trubky z polypropylenu, odolávajúce vysokým teplotám. Pripojovacie, odpadné, vetracie a zvodné potrubia v budovách (oblasť použitia B) v prípade vyššieho teplotného, či chemického zaťaženia, avšak bez nároku na zníženú horľavosť.

image

100% recyklovatelné   Hluk 26dB   Odolnost do 90°C

 

VYSOKÉ UŽITNÉ VLASTNOSTI

Odpadné trubky a tvarovky HT-Systém PLUS (PP)® sú špičkovým výrobkom s vysokými užitnými vlastnosťami. Pri navrhovaní sa vychádzalo z požiadavkov súčasnej architektúry a stavebníctva s ohľadom na vysoké mechanický, hygienické a najmä ekologické požiadavky. Podmienky výroby, rozmery i podmienky zkúšovok odpovedajú ČSN EN 1451-1.

BEZPEČNÁ PREVÁDZKA, NÍZKE RIZIKO ZANÁŠANIA

Výrobný postup zaručuje dokonalo hladký vnútorný aj vonkajší povrch trubiek aj tvaroviek. Ten spoločne s precízne navrhnutým tvarom hrdlového spoja zaručuje vynikajúce hydraulické vlastnosti potrubia. Hrdlový spoj je tesnený viacnasobným tesniacim elementom, ktorý zaisťuje nie len dokonalú tesnosť, ale aj dlhodobú pružnosť spoja.

ŽIVOTNOSŤ

Surovinou pre výrobú odpadných trubiek a tvaroviek je polypropylen (PP). Materiál s vysokou húževnatosťou, dlhodobou teplotnou a chemickou stabilitou, ktorý dodáva potrubiu mimoriadne dlhú životnosť.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE

HT-Systém (PP)® je kompletný systém pre vnútorné kanalizácie so širokým výberom prvkov, jeho štruktúra bola adaptovaná pre potreby tuzemskej výstavby. Je ľahko prepojiteľný so všetkými typmi stávajúci kanalizačných potrubí.

JENODUCHÁ MONTÁŽ

Jenoduché spájanie pomocou násuvných hrdiel, tesnených elastomerovým krúžkom, urýchľuje na rozdiel od lepených, či zváraných systémov inak obtiažnu montáž. Zároveň zaručuje okamžitú a dokonalú tesnosť spojov, čim umožnuje prevedenie tlakovej skúšky bezprostredne po ukončení montáže.

100% RECYKLOVATELNOSŤ

Produkt je vyrábaný technologickým postupom, ktorý je šetrný k prírodnému prostrediu. Je plne recyklovateľný a v prípade tepleného rozkladu neprodukuje toxické splodiny.

Technická podpora

Kontaktuj nás
  • - Ing. Vojtěch Dědic
  • - od 7:00 do 18:00
  • - +420 565 777 112
  • - +420 725 960 761
  • - servis@ostendorf-osma.cz